İade ve Değişim Koşulları

Teslimat

https://www.lutvelizade.com’ da vermiş olduğunuz siparişleriniz kayıtlı teslimat adresinize sipariş onayından sonra 2 iş günü içerisinde size gönderilmek üzere seçtiğiniz kargo firmasına teslim edilecektir.

Herhangi bir karışıklık olmaması için teslimat adresinizi kontrol etmeyi unutmayınız.

Bir ürünün iade olarak kabul edilmesi için ne gerekiyor ?

İade etmek istediğiniz ürünün kullanılmamış olması ve üründe herhangi bir deforme olmaması gerekmektedir.Satın almış olduğunuz ürünün aksesuarları varsa hediyesi ile beraber(zarar görmemiş halde) iade edilmesi gerekmektedir.İade edildikten sonra tekrar satışa çıkamayacak seviyede deforme olmuş ürünlerde ücret iadesi sağlanmamaktadır.

ONLINE OLARAK ALINAN ÜRÜNLER NASIL İADE EDİLİR?

www.lutvelizade.com.tr'den satın almış olduğunuz kullanılmamış ve tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş ürünlerin ÜCRETSİZ iadesini yapmak için ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren 14 iş gününüz vardır.Bu süre tüketici haklarına ilişkin bir süre olup yasal dayanağı vardır.

Ürün tadilatı mümkün müdür ?

Ürünlerinizi teslim aldığınız 6 ay içerisinde yaşamış olduğunuz herhangi bir problemde ücretsiz tadilat konusunda yardımcı olmaktayız.Göndermiş olduğunuz ürün tadilata uygun olduğu taktirde onarımı sağlanıp tarafınıza gönderim yapılmaktadır fakat tamir edilemeyecek derecede deforme olmuş ürünlerde tadilat garantisi yoktur.Tadilat için göndereceğiniz ürünlerde faturanızın üzerine şikayetinizi belirtip yukarıda bulunan ' Online olarak alınan ürünler nasıl iade edilir ' kısmını okuyarak gönderim sağlayabilirsiniz.

ONLINE OLARAK ALINAN ÜRÜNLERDE DEĞİŞİM SAĞLANABİLİR Mİ?

www.lutvelizade.com.tr üzerinden almış olduğunuz ürünlerde değişim yalnızca satın almış olduğunuz ürünün farklı renk yada numarasıyla yapılmaktadır. Bir başka ürünle değişim yapılmamaktadır.

AKSESUAR DEĞİŞİM VE İADE ŞARTLARI

Kolye,küpe,bileklik vb. Aksesuarlar ürünlerimizin hjyen açısından iadesi yoktur.Aksesuarlar garanti kapsamında olmamakla birlikte herhangi bir kararma ya da düşme sonucunda tadilat,iade ya da değişimi mevcut değildir.

MAĞAZADA DEĞİŞİM VE İADE

Yukarı Kaydır

Sepetim

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.

Giriş yapmak için e-posta adresinizi ve parolanızı girin.

Bizimle İletişime Geçin

Bizimle İletişime Geçin

X