İade ve Değişim Koşulları

TESLİMAT

https://www.lutvelizade.com’ dan vermiş olduğunuz siparişler 2 iş günü içerisinde yurtiçi kargoya verilmektedir. Kargoya verilince kargo takip numarası siparişinizdeki telefon numarasına mesaj olarak gelecektir. Ortalama teslimat süresi 3-4 iş günüdür. Teslimat süresi kargo firmasının yoğunluk durumuna göre değişebilir. Herhangi bir karışıklık olmaması için teslimat adresinizi kontrol etmeyi unutmayınız.Kargo ücretimiz 20 TL’dir.

Bir ürünün iade olarak kabul edilmesi için ne gerekiyor ?

İade etmek istediğiniz ürünün kullanılmamış ve üründe herhangi bir deformesinin olmaması gerekmektedir.Satın almış olduğunuz ürünün aksesuarları varsa hediyesi ile beraber(zarar görmemiş halde) iade edilmesi gerekmektedir.İade edildikten sonra tekrar satışa çıkamayacak seviyede deforme olmuş ürünlerde ücret iadesi sağlanmamaktadır.

ONLINE OLARAK ALINAN ÜRÜNLER NASIL İADE EDİLİR?

Yukarıda belirtilen iade koşullarına uymayan iade talepleri kabul edilmeyerek göndericiye tekrar iletilmektedir.

ONLİNE SİPARİŞLERDE DEĞİŞİM İŞLEMİ YAPILMAMAKTADIR.
AKSESUAR ÜRÜNLERİNDE İADE YOKTUR (Gözlük, telefon kılıfı vb.)

 

Ürün tadilatı mümkün müdür ?

Satın almış olduğunuz ürünle ilgili yasal süre olan 3 ay içerisinde yaşadığınız sorunlarda tarafımıza ürünün görselini iletmeniz gerekmektedir. Göndermiş olduğunuz ürün tadilata uygun olduğu taktirde onarımı sağlanıp tarafınıza gönderim yapılmaktadır fakat tamir edilemeyecek derecede deforme olmuş ürünlerde tadilat garantisi yoktur.Tadilat için göndereceğiniz ürünlerde faturanızın üzerine şikayetinizi belirtip yukarıda bulunan ' Online olarak alınan ürünler nasıl iade edilir ' kısmını okuyarak gönderim sağlayabilirsiniz.

 

MAĞAZADA DEĞİŞİM VE İADE

Yukarı Kaydır

Sepetim

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.

Giriş yapmak için e-posta adresinizi ve parolanızı girin.

Bizimle İletişime Geçin

Bizimle İletişime Geçin

X