Üyelik Sözleşmesi

1 - İş bu üyelik sözleşmesi Lutvelizade Ayakkabıcılık San. Tic. LTD. ŞTİ. ve bağlı iştirakleri (Bundan böyle LUTVELİZADE olarak anılacaktır) tarafından, https://www.lutvelizade.com.tr web sitesinin kullanılmasına ilişkin kuralları ve şartları belirlemek amacıyla hazırlamıştır.

2 - Lutvelizade, Sözleşmeyi onaylayan üyelerine kampanya ve duyuruları düzenli olarak gönderir ve online alışveriş yapmasına olanak verir.

3 - Üye kendisinin belirleyeceği bir “şifre” ye sahip olur. Kullanıcı dilediği zaman şifresini değiştirebilir. Lutvelizade üye güvenliği konusunda tüm önlemleri almış bulunmaktadır. Üyeler ise üye güvenliğinden kendileri de sorumludur. Lutvelizade, müşterilerinden hiçbir şekilde şifre bilgisini istememektedir. www.lutvelizade.com.tr şifre kullanımından doğacak problemlerden kesinlikle sorumlu değildir. Kayıt sırasında vermiş olduğunuz e-mail adresi üyeye özeldir ve tek üyelik oluşturma imkânına sahiptir; aynı e-mail adresi ile iki farklı üyeliğiniz olamaz. “Şifre” sadece kullanıcı tarafından bilinir. Kullanıcının üyelik gerektiren servislere bağlanabilmesi için kayıt sırasında girdiği e-mail adresi ve şifresini girmesi gerekmektedir.

4 - Üye, www.lutvelizade.com.tr 'verdiği kişisel ve alışveriş bilgilerinin tarafına kampanya uygulamaları sunulması amacıyla https://www.lutvelizade.com/ kendisiyle iletişime geçmesini kabul eder.

5 - Üye, www.lutvelizade.com.tr 'e üye olurken vermiş olduğu eksik ve yanlış bilgi nedeniyle uğrayacağı zararlardan yalnızca kendisinin sorumlu olduğunu, yanlış bilgi vermesi durumunda ve işbu sözleşmenin Üye tarafından ihlali halinde, Lutvelizade’ın tek taraflı olarak herhangi bir ihbara ve ihtara ihtiyaç duymaksızın üyeliğini sona erebileceğini kabul eder.  

6 - Üye, tüm hakları Lutvelizade’ye ait olan ve https://www.lutvelizade.com.tr üzerinde yer alan bilgi, belge, yazılım, tasarım, grafik, yazı, görsel, video vb. eserleri veya herhangi bir içeriği kopyalamayacağını, çoğaltıp yayınlamayacağını, pazarlamayacağını kabul ve taahhüt eder.

7 - www.lutvelizade.com.tr herhangi bir zamanda sistemin çalışmasını geçici bir süre askıya alabilir veya tamamen durdurabilir. Lutvelizade’nın sistemin geçici bir süre askıya alınması veya tamamen durdurulmasından dolayı www.lutvelizade.com.tr üyelerine veya üçüncü şahıslara karşı hiçbir sorumluluğu olmayacaktır. www.lutvelizade.com kullanıcı adı ve şifresini doğru şekilde girmiş olmasına rağmen Üyenin sisteme girişini veya yeni bir şifre almasını neden belirtmeksizin engelleyebilir. www.lutvelizade.com kendi ürettiği ve/veya dışarıdan satın aldığı bilgi, belge, yazılım, tasarım, grafik vb. eserlerini mülkiyetten doğan telif haklarına sahiptir.

Yukarı Kaydır

Sepetim

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.

Giriş yapmak için e-posta adresinizi ve parolanızı girin.

Bizimle İletişime Geçin

Bizimle İletişime Geçin

X